Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Zseblámpát szeretnék venni.. ?

Zseblámpát szeretnék venni.. ?

Figyelt kérdés

Éjszakai erdőtúrákra mennék, és szeretném ha főként a közeli területet minél szélesebb tartományban világítaná meg.

Illetve szeretném hozzátenni, hogy gyakran vinném magammal a kutyámat is, és előfordulhat hogy véletlenül párszor a szemébe fogok világítani, szóval nem szeretnék akkora lumen erősségűt venni amivel esetleg kárt okozhatnék neki ezzel, de elegendőt hogy lássak magam előtt.


2022. nov. 14. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ajánlom az Olight lámpákat!

[link]

Rendkívül tartósak, kiváló minőségűek.

Ezen belül is neked szerintem egy fejlámpa lenne a lagjobb. Így mindkét kezed szabad marad és oda világítasz a lámpával ahova éppen nézel.

Nekem ilyen van: [link] olight-perun-2-fekete-fejlampa-zseblampa

Igen, tényleg drága. De ezt legalább 15 évig használhatod.


A kutyának van napszemüvege?

Csak azért kérdem, mert ha a zseblámpától félted, akkor a napfénytől is kéne, mert a Napnak erősebb a fénye... Ne aggódj, kibírja ha több méterről belenéz egy zseblámpába.

Én inkább amiatt aggódnék, hogy hova mész a kutyával, milyen erdő az, kié? Erdészek, vadászok nem szívesen látnak kutyát az erdőben - főleg nem póráz nélkül!

2022. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Megelőztek, de én is az Olight márkát javaslom. Én 2 lámpát hordok. 1 fejlámpa, és egy kézi: [link]


A kutya meg nem hülye, nem égeti ki a saját szemét.

2022. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# Nem póráz nélkül tartom, de van egy hossza a póráznak hogy kényelmesen lófráljon körülöttem és érdeklődjon, szaglásszon ezt-azt. Az erdők előtt meg mindig van kiírás mikor tilos kutyát vinni be, azt mindig figyelem.


Köszönöm a válaszokat.

2022. nov. 14. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
A Silva fejlámpák között sok Intelligent Light, amink az a lényege, hogy távolra egy szűkebb fénykúppal világít, ugyanakkor egy nem fókuszált, szélesebb, kisebb fényerejű nyaláb világítja meg a közvetlen környezeted. Silva Flow Light ennek továbbfejlesztése. A lámpa házának döntésével változik ennek a kettőnek az aránya.
2022. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pl.

[link]

2022. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!