Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ékszíjjas vagy Ékszíj nélküli...

Ékszíjjas vagy Ékszíj nélküli kompresszor a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Milyen kompresszort érdemes vásárolni?

-Ékszíj meghajtásos vagy anélkülit?


Nemrég vettem egy Ékszij nélkülit, de az 20perc járatás után el kezdte meg adni magát.

A pénzem vissza kaptam ezért most második neki futásra jobban át gondolnám.

A gép alvázvédőzés, szerelés és egyéb munkákra lenne használva tehát 50/100literest vásárolnék, legalább 2 hengerest.


Esetleg megbízhatóbb lehet az ékszíj meghajtásos? Drágábbak de jobbak is lehetnek?



2022. nov. 15. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ékszíj nélküli az milyen? Telekinetikus?

Ha dolgozol vele, akkor komolyabb cuccot kell venni, barkácsáruházas foscht hetente visszaviheted.

2022. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát az ékszíjjas olyan amit egy motor hajt meg, arra megy a szíj és az hajtja a kompresszort.

De van olyan aminek a motorja egyből a kompresszort hajtja meg, tehát rá van kapcsolódva.


Márkás gépet vettem. Lehet csak gyári hibás volt. De ezért kérdeztem, hogy megbízhatóbbak e az ékszíjjasak?

2022. nov. 15. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen márka volt?
2022. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pont nem az a fő tényező, hogy ékszíjas vagy nem


tartályos vagy tartály nélkülire van szükséged?

mennyi pénzed van rá?

hány literes tartály kell?

mekkora max nyomás?

olajos vagy olajmentes?

stb, stb, stb

2022. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szíjas kompresszor halkabb, cserébe nagyobb és kopik az ékszíj. Nálam elsődleges szempont inkább a levegő mennyisége lenne, azt pedig a végzett munkához kell megválasztani.
2022. nov. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket.:)
2022. nov. 24. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!