Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » OTP junior telefonos érintésse...

OTP junior telefonos érintéssel való fizetés segítség?

Figyelt kérdés

Most érkezett meg a junior OTP-s kártyám és be akartam állítani, hogy a telefonommal is tudjak fizetni. Viszont amikor beírom az adatokat azt írja válaszul, hogy "a bankja nem támogatja az óra használatával végzett, érintéssel való fizetést az ön kártyája esetén." Na igen van okosóra csatlakoztatva általában a telefonhoz de az elején a választási lehetőségeknél is azt választottam, hogy telefonnal való fizetés.

Elnézést elég komplex probléma, remélem valaki tud segíteni mit rontottunk el.



2022. nov. 15. 20:48
 1/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2022. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez Google pay? Az nem támogatja az OTP-s kártyákat. Használj Simple Pay-t, bár azt szerintem okos órán nem nagyon tudod
2023. márc. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!