Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezetèknèlküli füllhalgatót...

Vezetèknèlküli füllhalgatót keresek?

Figyelt kérdés
Szerintetek a QCY füllhalgatók jók? A QCY T1C ,QCY T2CTWS nèztem melyik a jobb? valaki tapasztalat esetleg?

2022. nov. 27. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Katszik, hogy jon a Karacsony...


Szoval, szerinted ha egy sima JBL vezetek nelkuli cucc 30-40e forint (szandekosan nem Airpods-ot irtam, nehogy egy tularazott almalogos izevel hasonlitsuk ossze), akkor a 6000 forintos nevtelen kinai szemet mit fog tudni? Es meddig fogja azt tudni: egy hetig, kettoig?

2022. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Qcy igen szeretem, sztem mindegy melyiket veszed az mind bejött nekem, anno a qcy qs 1 ill qcy qs 2 vettem de mar alin nemnagyon talaltam
2022. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudja elég hosszan amit tud az elsőre nehallgass szegénynek nemlehetett gyerekszobája.

Minimum 3. éve használom a hangzása nagyon jó az akksi ideje meg kb 6-7 óra.

2022. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem panasonic is van, nagyon jól működik már régóta. Hangja is jó, mint tudjuk a Panasonic ért a hangtechnikához.
2022. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglepően jó. Más néven, de a külső alapján ugyanezt a típust használom 3 éve. Szerintem mindegy melyik, talán nincs is különbség közöttük.
2022. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!