Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eltűntetni a...

Hogyan lehet eltűntetni a karcokat a macbookok-ról?

Figyelt kérdés

El lehet őket valahogyan tűntetni?

Van rá valami módszer?

[link]



2022. nov. 29. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél rá matricát!
2022. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Én bevinném egy olyan üzletbe, ahol van szervíz is, és megmondanám az ottani embernek, hogy ez a MUNKA, ezt kell MEGCSINÁLNI, ezt akarom ELVÉGEZTETNI, semmi máshoz NE nyúljanak, mert CSAKIS ezért KIZÁRÓLAG EZÉRT, EMIATT hagyod ott... Mondjanak egy árat, hogy mennyi lenne? Nyilván mondanak egy árat, te meg eldöntöd, hogy miért is akarod megcsináltatni? Magadnak, vagy esetleg eladásra? Ha eladásra, akkor bele tudod-e építeni ezt az árat az eladási árba (avagy sem - gyanítom, hogy nem) ? Megéri-e ez így neked? Aztán vagy megcsináltatod, vagy nem.
2022. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fú kettes... orvos látott?


Szervizben azt fogják mondani, hogy kicserélik az egész kasztnit. Polirozással meg hasonlókkal nem foglalkoznak.

De tekintve, hogy ez egy 2008-as gép, nem valószínű, hogy van hozzá alkatrész. Csak max valami bontott alkatrészt lehetne szerezni - ami ugyanennyi idős és biztos szintén karcos.

Matrica, vagy tok a megoldás!


Amúgy hogy működik a cucc? Megy rajta minden mai weboldal rendesen?

2022. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

A kép csak illusztáricóként szolgál. Nem az enyém a Macbook. Ez egy ebay-es termék, egész jó áron tartott a licit, és gondoltam ha ki lehet pofozni akkor el lehetne adni itthon..

De ez egy régi modell, úgyhigy letettem róla.

2022. nov. 29. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!