Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem működik a gépemen a Night...

Nem működik a gépemen a Night Light és a letöltött Eye Saver sem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Amikor bejelentkezek a gépembe akkor látszik, hogy működik a night light, és amint betölt 1 másodpercig még jó, de aztán egy pillanatra fekete kép lesz és nem működik egyszerűen a Night Light és semmi, a monitorom persze tudom a fényerőt állítani, de így is nagyon fényes és szeretem ezt a narancsos képernyőt.

Van ötletetek mi okozhatja ezt?


2022. nov. 29. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Windows 10-ben alapból van ilyen funkció beépítve ha azt használsz.

Ha nem akkor ott a f.lux: [link] Használtam, kipróbáltam, működik.

2022. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is, de egyszerűen nem működik, mert mikor elindul még látszik, hogy működik, de egy pillanat feketeség és normális a fényerő és bármit használok nem használ, valami elállíthattam és nem tudom mit.
2022. nov. 29. 19:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy 1-2 napja csatlakoztattam 2 monitort is, szóval 3 monitorom volt egyszerre, de aztán csak az egyik monitoron működött a Night Light és kihúztam, viszont egy monitoron nem hajlandó azóta működni.
2022. nov. 29. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!