Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy Robi 250T kisgép.Saj...

Adott egy Robi 250T kisgép.Sajnos a világítás nem jön rajt össze, cseréltem világítótekercset, azzal nem lehet baj. De hiába kötöm rá a 12v ledes lámpát (kapcsolóval,biztositékkal), nem müködik, akkumlátorról jól mükődik.Valaki??

Figyelt kérdés
Ma szereztem 2d 12V égős munkalámpát, kicsit nagyobbak ,mint gondoltam. Kis(motor) aksiról nem megy,csak nagy autósról. Valaki segítene, hogy tudném bekötni kapálógépemre ? Fesz.szabályzó? Nagy aksit nem igen szeretnék,nincs is nagyon hely hova raknom.Plusz akkor valahogyan vissza is kéne juttatni az aksiba az energiát,áramot.

2022. nov. 29. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyenirányítót próbáltál?
2022. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem értek hozzá. Sikerült aksiról működtetni őket,csak sajnos nem tudom az akkumulátort tölteni. Nincs generátor tekercsem.Megkésve, de köszi a választ.
2023. máj. 1. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!