Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10 vagy Windows 11...

Windows 10 vagy Windows 11 vált be nektek jobban? (Akik már mindkettőt kipróbálták), érdemes a 10-nél maradni, vagy inkább a win11-re updatelni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Mint átlag júzer, nekem a 11 nem hozott sok változást. Más kinézet, apróbb átrendezések, de ennyi.

Még speecy is W10-nek látta a 11-et.

Fél évig használtam. Stabil volt amúgy, egyszer se volt kékhalál, de visszajöttem a bevált 10-re.

2022. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Átlag felhasználóként semmi különbséget nem vettem észre. Kicsit más a dizájn, ennyi.
2022. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Közben elkezdtem használni a win11-et, igen, tényleg csak átrendezéseknek tűnnek illetve design változtatások, ami viszont tetszik, hogy ez a rendszerhang amikor pl a egér USB-je lecsatlakozik, végre fül-barátságosabb hangot ad ki, az előző szörnyű volt és túl hangos.

Hozzá kell még szokni ehhez, hogy a tálca középre teszi az ikonokat, (talán a Macbook-ot másolták ezzel?)

A hangállító is végre kisebb (a win10 néha kitakarta amit nem kellett volna és lassabban tűnt el), illetve az sem rossz, hogy a képernyő alján középen van, mert ha épp kitakarna valamit a weboldalon, könnyen lehet görgetni.

Mentek a hasznosak, akinek még van észrevétele, hogy mi miatt jobb/rosszabb írjon ;) köszi

2022. dec. 3. 17:45
 4/5 Gyakori93 ***** válasza:
82%
A tálca beállításokban, be lehet állítani, hogy baloldalon legyen a tálca megjelenítése, ha esetleg zavar a közép állás!
2022. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 köszi! Azt jól látom, hogy a hangállító panelt nem lehet mozgatni? Elsőre jónak tűnt, aztán most látom, hogyha filmet nézek (pl Amazom Prime-n), akkor a felirat fölé esik pont, és sajnos filmek közben rengetegszer kell állítani, mivel egyszer ultra hangos utána meg nem hallani, hogy beszélnek..

Ha valaki erre tud megoldást, előre is köszi

2022. dec. 4. 03:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!