Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bekapcsolásnál mitől villoghat...

Bekapcsolásnál mitől villoghat a monitor?

Figyelt kérdés

Mindig mikor bekapcsolom a gépet elkezd villogni sajnos a monitor nemtudom hogy a monitor vagy a géppel van e a baj igazából a gépből jön egy nagyon halvány érdekes hang amíg ezt csinálja mintha ilyen nagyon enyhe szívó hangot adna ki a monitor változó olyan 5-15 öt villan felis áll a rendszer utána hibátlan abba hagyja csak félek hogy ez így elég hamar megfogja adni magát és nemtudom hogy minitor vagy gép bár inkább gépre tippelnék.

Valakiek valami ötlete? gépet most takarítottam ki megint hátha jólesz de itt már nagyobb a baj :/



2022. dec. 4. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A háttérvilágítás tápja kezdhet problémázni.

Kondik cseréje segíthet, vagy egy komplett új modul beépítése.

Én a tv esetében jártam így, másfél éves korában kezdett el huncutkodni. Ebay-ről vett panelt beletettem, 4 éve működik.

2022. dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

idős monitor volt nem szervizeltem csak voltam számítógép szaküzletbe mondták lehet alaplap több minden is de szerencsémre monitor volt nem a gép

Köszönöm válaszod!

2022. dec. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!