Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » AliExpress én, ha több helyről...

AliExpress én, ha több helyről rendelek, akkor együtt szállítják ki?

Figyelt kérdés
Tehát ha több, nagyon másmilyen terméket rendelek azokat összeszortírozzák valahol és egyszerre adják fel magyarországra vagy mindegyik jön amikor jön?

2022. dec. 10. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem szortírozzák össze, külön küldik
2022. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel külön eladótól rendelsz, aki nem is biztos, hogy ugyanabból a warehouse-ból küldi.
2022. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az viszont előfordulhat, hogyha egyszerre rendelsz több eladótól "Aliexpress Shippinggel", ők külön-külön feladják és a továbbító cég belerakja egy dobozba ezeket.


Velem fordult már elő ilyen.



De a legtöbb esetben nincs egybe rakva.

2022. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. olyan, mintha a jófogáson rendelnél több eladótól. Mondjuk az egyik én lennék. Hogy raknám egy dobozba a többiekkel?
2022. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Úgy képzeled el, mintha rendelnél Szegedről és Győrből is egy csomagot, nem lesz egy dobozban.
2022. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megesett az is, hogy egy napon rendelt arúkát, más más eladótól egybecsomagolták es úgy kaptam meg.
2022. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Persze értem és teljesen logikus, hogy mivel külön eladóktól rendelek ezért külön jön, de ahogy néhány válaszolónak is, nekem is volt már olyan, hogy rendeltem 3 különböző eladótól, de 3 azonos kategóriájú dolgot, és ezek egyszerre érkeztek meg valamilyen processing center-es összedobás után.

De lehet ez csak azért lehetett, mert hasonló dolgok voltak vagy bármi.

2022. dec. 10. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Alin az eladók 99%-nak nincs saját árukészlete, csak egy katalógust adnak tovább, azért találod ugyanazt a terméket ugyanazokkal a képekkel és leírással sok-sok eladónál. Rendeléskor az eladók nem berendelik maguknak az árut és elküldik neked, hanem tovább adják a rendelést egy raktárnak, ők csomagolják és küldik a vevőnek. Ha egy raktár egyszerre kap azonos névre és címre több rendelést, akkor szokták egybe csomagolni a több rendelést. Így működik az Amazon is, szállítottam csomagot a raktáraik között.
2022. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, ha 3 terméket az eMag-ról rendelek, akkor egy csomagköltségem lesz. Aztán amikor a kasszánál kiderült, hogy 3 különböző helyről 3 fuvarköltséggel jönne az áru, akkor töröltem az egészet...

Három alkalommal nem fogok otthon ülni fél napokat, várni a futárt...

2022. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 emagon be kell állítani, hogy eladó Emag, és csak azokat szabad nézni, vagy azonos "bolt" termékeit.
2022. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!