Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnűm összekapcsolni...

Hogyan tudnűm összekapcsolni a samsung és az apple naptáramat?

Figyelt kérdés
Apple telefonom van és ott az adott rendszer naptárát használom, viszont a tabletem samsung, ott is a sajátját használom. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám ezt a kettőt összakpcsolni? Kicsit nehézkes ez a "kettős könyvelés", könyebb lenne, ha az egyikbe beírva megjelenne a másikba is az esemény.

2022. dec. 22. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Többféleképpen Is lehet, gondolom a Samsung Google-ös naptárat használ. Googleben megosztod a naptárat az iPhone-nal, utána pedig az iPhone-on mikor megnyitod a naptár alkalmazást, alul ki tudod választani melyiket jelenítse meg, illetve mikor egy bejegyzést létrehozol benne, ugyanúgy választhatod, melyik naptárba mentse. Nyilván a Google-lel megosztottat választod.
2022. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem google-s naptar, mert a google fuokommal nem szinkronizalja, inkabb rendszernaptarnak tunik azon is (mint iphone-on)
2022. dec. 23. 00:42
 3/9 A kérdező kommentje:

Most jobban megnézve ez tényleg a google naptar lehet, vagy legalabbis a begepelt resz megjelent (tabletben kezzel irok a naptarba, azt persze nem “menti at”)

De a telefonomon is meg van osztva a googleval az biztos, de meg sem tolti fel akkor ezek szerint

2022. dec. 23. 00:46
 4/9 A kérdező kommentje:

Rajottem, sikerult, szinkronizal.

Viszont igy minden egyszinu lesz, nem tudok a googlen belul uj szineket lettehozni a kategorizaciohoz. Ehhez valakinek van tippje? :(

2022. dec. 23. 00:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Cseréld le a Samsung tabletet iPad-re. Nem trollmodásból írom,királyul fog működni minden. Gyári jegyzetek,emlékeztetők,naptár app,meg minden.
2022. dec. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Istenem mennyi igény.

Mennyire fontos ember vagy te hogy ennyire mocskosulsok naptárad van? Szerintem a mi Laciknak meg a Katinknak együtt nincs ennyi programja.

iPhone Naptár app

Alul: Naptárak.

Naptárak nevénél jobb oldalon 'i' betűre koppints és itt szín


Vagy próbálj ki több naptár appot. Van iPhonera rengetegféle. Mindegyik tudja az iCloudban és a Google fiókban lévő naptárat kezelni, megjeleníteni (ahogy a gyári Naptár app)

2022. dec. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem az apple pencil tul vastag, nem tudok vele szepen es gyorsan irni

Nem fontos ember vagyok, egyszeruen csak szeretnem, hogy egy naptarban tudjam kezelni kulon szinnel a munkam, az egyetemet, a csaladi programokat es az egyeb dolgokat.

A szint rudom valtoztatni,a kerdes nem errol szolt, hanem arrol, hogy a googlen belul lehet-e kulon kategoriakat letrehozni, mint icloudon. (Azt hasznaltam eddig, azt tudom, hogy kell)

2022. dec. 23. 08:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Apple Pencil túl vastag? Akkor írj lószőrrel... :D
2022. dec. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, a s penhez kepest sokkal vastagabb, en pedig jobban szeretek vekony tollakkal irni.
2022. dec. 23. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!