Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit és hol tudok beszerezni...

Mit és hol tudok beszerezni ha szeretném azonnal hallani amint a távollétemben valami mozgás (hanggal) van az általam bérelt lakásban és egyúttal rögzíteném az elhangzottakat?

Figyelt kérdés

Olyan kütyü kell ami

* felhív amikor hangokat észlel

* és egyúttal rögzít is

Pontosan honnan vegyek és mit?



2022. dec. 25. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy hangot rögzítsen? Ilyenről még nem hallottam. Vannak mozgás érzékelős hang rögzítik, de olyan, hogy nem kamera csak mikrofon. Elég egyszerű szerkezet. Decibel szint figyelő. Külön szenzor se kell neki, de hogy még értesítést is küldjön a telefonodra.
2022. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a párodra gyanakodsz, hogy megcsal csak szimplán rejts el egy diktafont :D
2022. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pl. nem egyedül jön be valaki a bejárati ajtón és közben beszélgetnek. Ez nekem fontos infó => a kütyű hívjon fel és egyúttal kezdje el a hangot rögzíteni (pl microsd kártyára).

Találtam ilyesmiket, de olyan webshopokban amik nekem túl ismeretlenek, tapasztalat nélkül attól tartok, csak valami gagyi cuccot vennék meg.

2022. dec. 25. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szükséged van rá kockáztass. Nem hiszem találsz itt ex kgbs kémet hogy pontos infot adjon neked.
2022. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Párkapcsolat nincs a háttérben. Más. (Nem kéne hogy mások, vendégek is ott tartózkodjanak, a jogosult személyeken kívül. De ez csak mellékes plusz infó.)

Olyasmi kütyü kell ami akksival azt is kibírja amikor akár 3-4 napig a lakástól távol vagyok. Csak hangra kezdjen el rögzíteni. Számít az is hogy értesítsen amint a dolog történni kezd.

2022. dec. 25. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Adatvédelem. Nincs hozzá jogod. Te most egy bűncselekmény elkövetéséhez kérsz segítséget. Ha elhelyezed, remélem lebuksz, és hétszámjegyű nem vagyon kártérítésre kötelez a bíróság az áldozat felé, mellékesen a kiszabott felfüggesztett börtönbüntetéshez.
2022. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te azt már nem fogod megtudni.
2022. dec. 26. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!