Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Easybox használatához tényleg...

Easybox használatához tényleg kell vibert letölteni?

Figyelt kérdés

Rendeltem vaterán egy terméket, nyitó kódot nem kaptam. Azt mondta az eladó hogy töltsem le a vibert hogy megkapjam, de én tuti nem fogok, nem akarok letölteni semmit. Simán SMS-ben nem küldik el a kódot?

Gondolom olyan ez mint a foxpost nem? Kb 22én rendeltem a csomagot. Ünnepek miatt lehet hogy késik.


2022. dec. 26. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
E-mailben és Viberen is küldik kódot.
2022. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó de SMS-ben nem küldik?
2022. dec. 26. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem küldték.
2022. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Akinek van Viber fiókja, annak nem küldenek SMS-t.

Ha a számod alapján feldobja a rendszer hogy elérhető Viber-en, akkor ott küldik az adatokat. Több csomagküldő ezt preferálja. Könnyebb leprogramozni, nem kell GSM átjáró, könnyebb visszakeresni, ellenőrizni, stb.

2022. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs vibered akkor sms-ben kapod.

Emailben is kapod a kódot, meg ott QR kódot is kapsz amit csak le kell csippantani az automatánál és nem kell bepötyögni a kódot.

Foxpostnál is már régóta viberes megoldás van.

2022. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem használok vibert, nem is akarok.

Foxpostnál mindig kapom a kódot smsben és annyi, easyboxszal még nem vettem semmit. De akkor majd küldik gondolom két ünnep közt. Köszönöm a választ mindenkinek.

2022. dec. 26. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá viber.
2022. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, végül az utolsó másfél napban megkaptam a kódot e-mailben és SMS-ben. Majdnem két hetet vártam, mindig ilyen döcögős, vagy csak az ünnep miatt van ilyen?

Majdnem visszaküldték.

2022. dec. 31. 09:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos az ünnep miatt. Nekem simán ment mindig (bár mondjuk olyan sokszor azért még nem rendeltem easyboxba, az igaz, akkor viszont mindig ünnepektől függetlenül).
2022. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ünnep miatt...

Én 10 napig vártam egy csomagot a foxpostba onnan ahonnan máskor mindig következő munkanapra meg szokott jönni a csomag. Most 3 nap volt összerakni a csomagot és még 4-et parkolt a webshopnál mire a foxpost felvette és még 2 mire automatába került.

Karácsonykor ez így megy. Nem is rendeltem volna hogy ne terheljem feleslegesen a rendszert ha nem kellett volna az alkatrész.

2022. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!