Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy S 8 ultra...

Samsung Galaxy S 8 ultra tablet szerintetek hány kg. súlyt bír el?

Figyelt kérdés

A szönyegen volt a földön a tablet és arra eszméltünk, hogy rajta áll a gyerek ( kb. 20kg lehet 4 éves) (nem a miénk a gyeremek! Csak családtag) két lábbal a közepén állt nagyon max. 10 percig.

Lehet-e bármi baja a tabletnek?

Eleve mondtuk neki, hogy nem játszhat rajta, mert drága és neki van sajátja.

Azóta is töröm a fejem, hogy akkor most rosszindulatból állt rá vagy csak simán gyermek....

Dehát a saját tabletére sem áll rá...


2022. dec. 30. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Működik?


Minek hagytatok egyedül egy 4 éves gyereket, rosszindulatot nem hiszem hogy szándékosan ismerne egy 4 éves…

2022. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hahaha ott volt mellettünk a hálószobában. Egy pillanatra begunytuk a szemünket.


Elvileg működik igen, de mi van ha idővel kiderül valami kissebb gond. Igazából az érdekelne, hogy erre mennyi az esély.

2022. dec. 30. 16:17
 3/9 A kérdező kommentje:
*behunytuk
2022. dec. 30. 16:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kisebb gondra hanem belső gondra gondolok inkább. Látszik, hogy fáradt vagyok 😅
2022. dec. 30. 16:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen gyereket en is ismerek. Csakazertis letepi a virágot, meg kihúzza a zöldséget, ha szólsz, hogy ne tegye.
2022. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom 16:54-es is egy áldott jó gyerek voltál, igaz?
2022. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam volna a seggemre, ha csak fele annyira lettem volna rossz, mint a mostani neveletlen hülyegyerekek. Gondolom a 6-osnak meg pont ilyen van.
2022. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na de most gyermeknevelési terápia van (valószínűleg nagyrészt túlképzett gyerek nélküliektől) és a kérdésnek a "Gyermekvállalás, nevelés" kategóriában lenne a helye, vagy a tablet fizikai állapotában való kétségről van szó?

Ha a tabletnek pillanatnyilag semmi baja (nincs megrepedve, betörve, érzékel mindenhol a kijelző, nem látható rajta megfolyás vagy horpadás, működik a közelségérzékelő szenzor, a kamerák és a portok működnek) akkor attól a gyerektől jelenleg semmi baja nem lett az eszköznek.

2022. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

“ Én kaptam volna a seggemre, ha csak fele annyira lettem volna rossz, mint a mostani neveletlen hülyegyerekek. Gondolom a 6-osnak meg pont ilyen van.”


Nincs gyerekem még, még egyetemre tervezek majd hátha ott megismerkedek valakivel.


“ Gondolom a 6-osnak meg pont ilyen van.””


Jajj a kis ártatlanság…

2022. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!