Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pár napja kaptam egy nike...

Pár napja kaptam egy nike apple watch se 2022-t, GPS+cellularosos. Az vele a probémám, hogy össze van kapcsolva a telefonommal (iphone11), de sokmindent nem tudok rajta használni, nem tudom hozzáadni az ID-met sem, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
pl nem méri a pulzusomat, nem tudok rá képet küldeni, nem tudom berakni a telefonomon lokátorba az eszközök közé, tehát nem is látom, és nem keresi meg a telefonomat. mit tudnék vele még csinálni ha a szinkronizálás már rég megtörtént? (az apple watch alkalmazással sem kommunikál teljesen) mindig arra hivatkozik hogy az apple watch alkalmazásban meg tudom csinálni amire szükségem van, de ott sem lehet.

2023. jan. 2. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsolódik az óra a telefonhoz? Nincs egy kis piros áthúzott ikon rajta?
2023. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bluetooth be van kapcsolva?
2023. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!