Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy asztali pc-be, hogyan/mily...

NothingIG kérdése:

Egy asztali pc-be, hogyan/milyen Bluetooth adaptert kell venni?

Figyelt kérdés
Van egy jbl fejhallgatóm amit nagyon szeretek. Most sikerült meg vennem az első gépem és nem tudom hogy milyen bt adaptert kellene a géphez vennem. Valakinek van valami jó, bevált módszere?

2023. jan. 4. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Amilyet használni tudsz...
2023. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Valamilyen USB-s bluetooth adaptert vegyél, lehetőleg minél újabb verziószámút, ne nagyon régit, mert a régiek nem biztos, hogy az újabb eszközök minden funkcióját támogatják. 5-ös verzió a legújabb, 2018-ban jelent meg, azon belül már 5.3 is van. De még 4-eseket is lehet kapni.
2023. jan. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A2DP-t tudjon, ennyi. Nekem valami olcsó Edimax van, szépen megy vele a hang.
2023. jan. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:

Lehet van az alaplapon BT, csak nem tudsz róla.

Ha nincs, akkor bármilyen mezei pl Asus BT500 USB BT adapter is megteszi. Vannak kimondottan csak audio jeltovábbításra képes BT adók, ami jobb lehet egy fejhallgatóhoz hangzásban, de ez màsra nem jó, mint pl adat küldés/fogadás. Nézd meg a fejesed milyen kodeket támogat. A legjobbak az LDAC, APTX (HD), aztán AAC, a legalja meg az SBC, ezt minden eszköz tudja.

2023. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ne a legolcsóbbat vedd. Én anno 2000-ért vettem egy ilyen usb-set, de az a baj vele, hogy minden egyes alkalommal mikor újraindítom a gépet, akkor valamiért a Win-ben nem automatikusan arról megy a hang, hiába állítom be alapértelmezettnek. Egy jobb minőségű vagy márkásabb biztos nem csinál ilyet.
2023. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
59%

Ja, hogy mi vált be. Játékhoz egy régebbi rádiós Sennheisert használunk a gyerekkel. Nagyon könnyű és kényelmes nyitott kialakítás, bár a gép előtt ülve vezetékes is lehetne.

Zenére meg egy AT vezetékest használok. Vezetéknek vagyok a híve, ha megoldható. Legjobb hangzás és nincs késés, zavaró tényező, max a vezeték 🙄

2023. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A játéknál nincs késés?
2023. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:
Nem tapasztaltam, ha van is elenyésző. Analóg jelet használ, nem digitálisat.
2023. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!