Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezetékekről hogy tudom...

Leányzó27 kérdése:

Vezetékekről hogy tudom egyszerűen leszedni a köpönyeget? ( Nem égetéssel )Van vmi oldószer ami leoldja? Vagy valami jó kábelcsupaszító?

Figyelt kérdés
Kábel

2023. jan. 10. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van olyan fogó, ami erre való, barkácsboltban tedd fel a kérdésedet
2023. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy mit akarsz csinálni? Kis darabon csupaszitani a bekötéshez vagy "teherautorol leesett" néhány mázsa rézkábelt akarsz MÉH-be vinni?
2023. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Satuba fogj be egy éles kést, snicert és azon húzd végig, aztán lehet bontogatni mint a narancsot. Kézre vigyázni!

Oldószert nem tudsz annyit és olyant venni ami teljesen leoldaná róla az összes szigetelést.

2023. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Blankolónak hívják az eszközt és blankolásnak a tevékenységet.

Szerintem ilyen Praktiker, Baumax, Bauhaus és ehhez hasonló helyeken meg kis barkácsboltokban lehet kapni.


Mázsaszámra szerintem egyénileg nem érdemes csinálni (arra ott vannak a gyárak, ismerőst kell keresni, aki ilyen helyen dolgozik, biztos megvannak erre a nagyipari eszközök) , más kérdés, hogy nagyipari mennyiségben, házilag végzett ilyen tevékenységről én kérdést se írnék ki, mert ez olyan, mintha azt kérdezném, hogy x szert hol lehet venni? (ez se legális, az se legális)

2023. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
blankoló fogó, kábelkés
2023. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kábelcsupaszoló géppel. Vannak ipariak, amiket villanymotor hajt, és vannak kézi hajtású, egyszerűbbek is. A legegyszerűbbeket 1000 forint alatt is beszerezheted az Aliexpressről (plusz postaköltség, több hónap türelem és bizakodás, hogy nem lopják el).


HUF 774.36 31%OFF | Handheld Copper Wire Stripper Manual Wire Stripping Machine Cable Stripper Tool

[link]

2023. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2023. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!