Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyik haveromtol kaptam egy...

Egyik haveromtol kaptam egy tápot (nyomtatóé volt) amire az van írva hogy out: +12V/+32V . ez most azt jelenti, hogy 12 és 32 v-ot tud, vagy azt, hogy a kettő között mindet?

Figyelt kérdés
tudom, hogy a / azt jelenti hogy valamelyik de egy csomószor volt már, hogy két dolog közötti dolgokra értette a /-t.
2023. jan. 11. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Az "out: +12V/+32V" jelölés azt jelenti, hogy ez a táp két különböző feszültségi szintet biztosít: +12V és +32V. Ezzel a táppal két különböző eszközt is alimentálhatsz, amelyek egyenként más-más feszültség szintet igénylenek.

Ezzel a táppal 2-különböző feszültséget szolgáltathat, de egyszerre csak egyet . tehát ha az egyik eszköznek szüksége van 12V-ra, azt használod, ha pedig a 32V-ot igényli a másik eszköz akkor azt.

2023. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-esnek igaza van/nincs igaza. Vagy a kettő között minden.
2023. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
100%
+12V-ot és +32V-ot ad egyszerre. Nem külön, nem vagy ezt vagy azt, és nem a kettő között bármit, hanem ezt a kettő fix feszültséget szolgáltatja egyszerre.
2023. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokat segítene ha lefényképeznéd a feliratokat - olvashatóan!! és a csatlakozóját!
2023. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válaszokat
2023. jan. 11. 11:14
 6/8 menta34 ***** válasza:

Azért ez nem atomfizika. Ha lehet váltani 12/32 között akkor vagy-vagy, ha nem, akkor egyszerre leadja mind a kettőt :D

Ugyanakkor arra is kéne figyelni újra felhasználás előtt, hogy ez váltó áram vagy egyen áram, illetve mekkora teljesítményt tud.

2023. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:
52%

"Azért ez nem atomfizika. Ha lehet váltani 12/32 között akkor vagy-vagy, ha nem, akkor egyszerre leadja mind a kettőt :D"


Tekintve hogy nyomtató tápegysége volt szignifikánsan valószínűbb hogy kettős tápegység és nem vált a feszültségek között.


"...arra is kéne figyelni újra felhasználás előtt, hogy ez váltó áram vagy egyen áram"


+12V és +32V

Tehát egyenáram!

2023. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gondolom ilyen lehet:

[link]

2023. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!