Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért lesz homályos a crt...

Vampirebillyy kérdése:

Miért lesz homályos a crt monitorom?

Figyelt kérdés

Van egy LG Flatron 775FT monitorom, ami teljesen jó állapotban van, azon kívül, hogy kb 10-20 perc után behomályosodik, majd szép lassan megint jó lesz a kép. Viszont ha kikapcsolom és újra elindítom akkor általában megjavul, ugyanúgy 10-20 percre. Be lett állítva többször is a fókusz, és a gyűrűk is.

Mit lehetne ezzel tenni?

Szerelőhöz, szervízbe nem nagyon tudom vinni, úgyhogy ha lehet én magam szeretném megjavítani ha meglehet egyáltalán


Egyébként retrózáshoz van a monitor, retro géphez, még mielőtt bárki mondaná hogy dobjam ki mert régi, stb



2023. jan. 16. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
A lemágnesező áramkör kikapcsol az indítás után néhány másodperccel? Illetve kondi lehet problémás, ahogy bemelegszik eláll a kapacitása, a régi berendezésekben ki kell cserélni őket.
2023. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Keress púpos kondenzátorokat a nyákon, szerintem is az lesz a baja.

[link]

2023. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Át kell mérni egyesével a kondikat és cserélgetni.

De ESR mérővel mérve, nem kapacitásmérővel.

2023. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!