Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudok egér műveleteket...

Hogy tudok egér műveleteket autómatizálni?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon gyakran kell megismételnem egy elég hosszú feladatsort az egérrel és mivel ugyan az a feladat gondoltam autómatizálom. Magán a windows 10en belül. Hogy vagy milyen programmal lehet?

#egér #Autómatizálás
2023. jan. 19. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
2023. jan. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

A legtöbb prémium (olyan 20 ezertől) egér/billentyűzethez jár macro szoftver is.

Van "ingyenes is" pl. auto hotkey szoftverek, de ezeket fenntartásokkal kell kezelni, főleg az ingyeneseket.

Nekem EVGA X20 egerem és EVGA Z15 billentyűzetem van. Ehhez már jár a gyári macro szoftver.

Betanítod neki a mozdulatsort, vagy inkább úgy mondom hogy "felveszed" mint egy képernyőképet, aztán beálltod hányszor ismételje. Van lehetőség módosítani az xy tengelyen, ha valami nem klappolna. Ugyanígy billentyűzettel is.

Mint írtam, gyakorlatilag az összes márkásabb egér/billhez jár ilyen.

Anno próbáltam az ingyenes auto hotkey/mouse recorder szoftvereket is, mivel ingyenes így eléggé le vannak korlátozva a funkciói, és sok esetben szinte használhatatlan.

2023. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!