Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehetsèges az, hogy...

Hogy lehetsèges az, hogy engem, ès mèg valakit Facebookon zaklatnak. Ameddig el tudtam menni, úgy nèz ki, mintha èn, meg a zaklató egy Ip címen lennènk. A zaklató valószínűleg ál profilt használ.Ez lehetsèges?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 06:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Digi wifit használok,ès mindíg akkor törtèntek a dolgok, amikor wifit használok
2023. jan. 19. 06:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az illető IP címét hogyan tudtad meg, én úgy tudom ilyen adatokat nem lehet látni a másik személyről FB-t használva.

"Akkor történt amikor Wi-Fi-t használsz" - ez nem jelent semmit.

jópáran a hálózaton azonos IPcímet azért kaphatnak, ha a szolgáltató NAT-ol és kívülre ugyanazt az IP-t osztja ki.

2023. jan. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Èn nem èrtek hozzá, nem èn nèztem. Segítsèget kèrtem, eddig jutott este.
2023. jan. 19. 06:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy azonnal letiltod a zaklató illetőt?
2023. jan. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg a zaklatás?
2023. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2: Küldesz neki egy linket, ami a te szerveredre mutat és ha rákattint, megnézed a szerver logjában. Engem azért érdekel, hogy az a szakértő, aki segített neki, tényleg ezt csinálta, vagy csak úgy tett, mintha értene hozzá és bekamuzott valamit.

A 2-es jól mondja, semmi köze ahhoz, hogy wifit használsz-e vagy sem. Meg azt is, hogy lehetsz CGNAT mögött, úgyhogy nem biztos, hogy veled egy háztartásban él az illető. Hogy derítette ki az IP címét? Van publikus IP-d? Nézd meg a router beállításaiban a WAN IP-t, meg mondjuk itt: [link] Ha a kettő egyezik, akkor publikus IP-d van és nem vagy CGNAT mögött.

2023. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!