Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megérné megrendelni ?

Megérné megrendelni ?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon szeretnék egy ilyet, nem merem elmondani a szüleiknek mivel biztos hülyeségnek tartanák ezért arra gondoltam hogy megrendelném csak soha nem csináltam ilyet és nem tudom hogy kell vagy hogy megérné e esetleg megbízható e az oldal

18 éves vagyok és egy kollégiumban lakom ezért ide kéne megremdelni úgy gondoltam hogy akkor házhoz szállítással rendeln én és mivel nincs bankkártyám ezért után fizetéssel


Szerintetek így megérné vagy felejtsem el az egészet?



2023. jan. 22. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az miért lenne hülyeség, hogy szeretnél egy tokot a tabletedre?

Még a szüleid sem kellene hogy hülyeségnek tartsák azt, hogy védenéd a tabletet a sérüléstől.

2023. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg azt hittem egy tablet 10e-ért, erre csak egy tok:DDD

Ennyit biztosan nem adnék érte +1800ft utánvétes posta.


Megrendelheted, de bölcsebb, ha bemész a boltba személyesen átvenni, mert elég tinglitanglinak néz ez ki és túlzott az ára.

2023. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a személyes átvétel ingyenes
2023. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Koliban az utánvét macerásabb, mert te nem tudod, hogy a postás mikor hozza, átadni nem fogja másnak, mert utánvétes, megvárni nem fogja, míg téged megkeresnek. Ha leszervezed portással, vagy valakivel, hogy kifizesse, átvegye, úgy esélyesebb, de itt is vannak azért kockázati tényezők.


Valószínűleg csak hagy egy értesítést, hogy menj be érte a postára és vedd át ott, vagy már eleve kivinni se fogja, hogy ne kelljen cipelnie, csak hagy egy értesítőt. Nálunk egyre több csomaggal maguktól is ezt csinálják.

Érdemesebb eleve postán maradóként kérni és arra készülni, hogy csak értesítést kapsz, hogy mehetsz érte a postára.


Viszont, ahogy írták, a személyes átvétel ingyenes, így a posta és utánvétel költséget is megúszod és várnod sem kell rá. Megnézed a címet, megrendeled személyes átvétellel, elmész érte, helyben ki tudod próbálni és kifizeted, ha tetszik, tudsz másikat nézni, ha nem tetszik.


Azt meg neked kell eldönteni, hogy ilyen tokot akarsz, vagy olcsóbb is megfelel, tényleg szükséged van-e rá, vagy csak irracionális vágyakozás tört ki belőled.

2023. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!