Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mikor lehet mondani egy...

Mikor lehet mondani egy telefonra, hogy kiszolgálta magát?

Figyelt kérdés
Az enyém 6 éve tökéletesen működik. Akkoriban csúcstelefon volt, most már csak középkategória
2023. jan. 27. 23:05
 1/10 L.. István ***** válasza:
81%
Amikor már nem működik az igényeidnek megfelelően. Sose cserélek le semmit ami még megfelelően működik, akárhány éves, meg elavult.
2023. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem! Amikor az árához képest eleget használtad!
2023. jan. 27. 23:26
 3/10 L.. István ***** válasza:
76%
#3: Ha tudni véled a választ minek kérdezel?
2023. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én akkor cseréltem le, amikor a banki app már nem ment rajta.
2023. jan. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akkor szolgálta ki magát, amikor úgy választottam egy készüléket, hogy hasznosan tudtam alkalmazni a mindennapjaimban, és segítségemre volt, de az igényeim idővel túlléptek rajta. Az előző készülékemnél ezt 4 év fölött értem el, és úgy tudtam eladni, hogy az új tulaj még örült neki.
2023. jan. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4 éves telefonom teljesen ki szolgálta az idejét azért cseréltem le mert már minden megakadt vagy el sem indult rajta.
2023. jan. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

"Amikor az árához képest eleget használtad!"


Megkérdezhetem, hogy pl. egy 100000 forintos telefont mennyi ideig szabad használni?

Hogy nehogy rosszul csináljak valamit.

2023. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 L.. István ***** válasza:
52%
#7: Biztos van egy app, ami méri az üzemidőt, azaz hogy mennyit használtad, hány sms-t küldtél, hány percet beszéltél, mennyit neteztél stb. Na most hogy ezeket hogy kell értelmezni a telefon eldobása szempontjából (beleszámítva az inflációt is természetesen) azt majd a kérdező remélem megosztja velünk.
2023. jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nalam pl mikor megszunnek ra a frissitesek atlag telonal ez 2 ev ugyhogy utanna jon is az uj es igen tudom samu meg apple vagy 5 evig neg tovabb tamogatja de ezek a markak nem izgatnak
2023. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szirty ***** válasza:

"Mikor lehet mondani egy telefonra, hogy kiszolgálta magát?"


Csütörtökön!

2023. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!