Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha kezd merülni a mérlegemben...

Ha kezd merülni a mérlegemben az elem, akkor elég az elemcsere, vagy mérleget kell cserélnem? (Fürdőszobai, digitális mérleg)

Figyelt kérdés
És ha elég az elemcsere, miután kicseréltem az elemet, pontos adatot fog mutatni vajon? Egyébként elég jó, minőségi mérleg, sokáig bírta/bírja. Még mindig mutatja a súlyom, csak van hogy kiír egy L betűt
2023. jan. 28. 07:08
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Ugye ezt viccből kérdezed(?)
2023. jan. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, komolyan nem értek hozzá
2023. jan. 28. 07:15
 3/19 anonim válasza:
29%

1 vagyok

L jelenti: low azaz alacsony-kevés,tehát gyengül az elem.

Csak elemet kell cserélni,ki kell tekerni,vagy pattintani az elemnél,és vidd el magaddal a régi elemet,ahol lehet venni újat,a rajta lávő adatoknak stimmelnie kell,és az elem méretének.

Én nem rég az OBI-ban vettem,de arra készülj fel,hogy készetben van 10-12-14 db elem és sajnos meg kell venni egy darabért.Amúgy 1300 Ft körül volt a készlet.

2023. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Azt hiszed, hogy gyártanak ilyen eldobható mérleget, vagy bármit, ez komoly? Az ember megveszi 5-10 ezer Ft-ért, aztán szépen ki lehet dobni pár hónap múlva?
2023. jan. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!

És akkor gondolom hogy pontos adatot fog mutatni csere után is, mivel ez tényleg elég jó márkájú mérleg

2023. jan. 28. 07:52
 6/19 Matematek válasza:
100%

Az elem gyakorlatilag akkumulátor

Az adja az áramot a műszerekbe.

Ha a telefon le merül fel töltöd nem lesz más nem fog mást csinálni

2023. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mindenkinek ment a zöld:)

2023. jan. 28. 07:56
 8/19 Salx Narval ***** válasza:
Minden elemmel működő készülékben lehet elemet cserélni. Olyan előfordulhat, hogy némelyik készülék elveszti a tárolt adatait de egy mérlegnél ritkán van adatőrzés és ha van is nem hiszem, hogy akkora jelentőséggel bírna. Elemcsere után ugyanúgy fog működni mint előtte.
2023. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Persze, hogy elemcsere után pontos adatokat fog mutatni... Miért mire gondoltál még? Ezek a bonyolult elektronikus eszközök így működnek. Ha lemerül az elem, ki kell cserélni, még egy zseblámpában is...
2023. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, neked is ment a zöld!:)
2023. jan. 28. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!