Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbízható 1 TB-s microSD...

Megbízható 1 TB-s microSD kártyát keresek. Sajnos, belefutottam már hazai forgalmazónál is kamu kártyába, hátha itt valakinek jobbak a tapasztalatai... Milyen korrekt forrásban, kártyában lehet megbízni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sandisk Ultra jó minőségű.
2023. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mi az hogy kamu kártyába futottál?

Van garancia, ha nem működött megfelelően.

Ha a kártyának semmi baja nem volt, akkor lehet az eszköz amibe vetted nem kezeli az 1 terrás kártyát.

2023. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mert sok a kínai kamu kártya...1TB-snek "hazudja" magát, mikor megnézed készülékkel, programmal, de amikor másolná rá, akkor derül ki,hogy valójában pár 10GB-os kártya
2023. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3 napon belül csere
2023. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, de nem vagyok sokkal előbbre.

1. amibe belefutottam, egy Lenovo, az tényleg kamu, a H2testW meg a FakeFlashTest is így látta. A valós kapacitása <20G, ha ilyet láttok, messze kerüljétek el (Emag, Alza, Pepita stb.)

2. A kereskedő ugyan problémázás nélkül visszafizette az árát, de nekem nem a húszezervalahány forintom kellene, hanem egy működő kártya.

3. A Sandisk valóban jó márka, azonban 1 T-t a honlapjuk szerint csak az Extreme változatból gyártanak, az Ultra maximum 512 G.

Az Extreme kb 90ezer FT-tól kapható, ez szerintem irreális.

Vagyis, fennáll a gyanú, hogy a Sandisk Ultra is kamu - Használ ilyet valaki??? Ha igen, tesztelte, kifogástalan?


Szóval, a kérdés továbbra is: Ki tud megbízható, 1 T-s kártyát?

Köszi előre is.

2023. febr. 4. 14:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Valós 1T 100körül kapsz csak, ha egyáltalán létezuk
2023. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

milyen gyartoi oldalra gondolsz?


[link]


ez a gyartoi oldal es van ultra 1TB


meg nem eleg elterjedt az 1T

szoval 512 vel jobban jarnal boven van valasztek abbol

2023. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]



aqua, pcx, ipon, bluechip


eleve a legolcsobb (vagy epp nem is olcso) webshopokat emlited amik gyujto shopok meghozza


szoval ebbol ugytunik hogy a maximumot fillerekbol akarod meguszni aztan csodalkozol megis


mas nem csodalkozik

kulfoldrol rendel akkor mar

lehet megolcsobb lenne, de nem tudni vamot adot ra e nyomjak, illetve szallitas is kerdeses, ugymar ha tokeletes is arban szinten ott vagy, garizni viszont nehezebb, vagy nem is tudod

2023. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, tényleg ott van, én is megtaláltam.

Egyébként nem "megúszni akarom fillérekből", kb 130 dollárt már nem neveznék filléreknek, ez reális ár.

Az a bosszantó, hogy Magyarországon egyáltalán forgalomba lehet hozni hamis kártyát, az átlag laikus sokáig észre sem veszi, hogy becsapták.

2023. febr. 4. 15:47
 10/18 anonim ***** válasza:

a minőséget meg kell fizetni:

160.000.-

2023. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!