Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy elektromos rollert,...

Vettem egy elektromos rollert, az appal bárki felcsatlakozhat és irányíthatja a rolleremet?

Figyelt kérdés
segway ninebot kickscooter f40e rollert vettem, nem tudom számít e azért írtam le, és úgy indul el hogy telefonon egy appal bluetooth-on keresztül csatlakoztatni kell (párosítani), na de ha bemegyek a boltba, ami már jócskán bluetooth hatótávon kívülre esik, akkor simán oda mehet bárki és ha épp megvan neki a segway app, akkor ő is elindíthatja a rollert? nyilván lelakatolva hagyom a rollert, de azért érdekelne hogy ezt megteheti-e bárki

2023. febr. 7. 19:31
 1/1 anonim válasza:
100%
Típustól függő. Általában csak egy regisztrációt enged. Van olyan is, amely társítható, de csak engedéllyel. Ha már van regisztrálva, akkor nem tud más fellépni addig, amíg az előző nem került törlésre.
2023. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!