Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyik barátomnak van egy g...

Egyik barátomnak van egy g shock karórája amin van sebességmérő. valami olyat mondott, hogy be kell állítani, hogy mennyi a táv amennyit mész meg valami mást is. pontosan nem emlékszem. ha nem okosóra, akkor hogy lehet vele sebességet mérni?

Figyelt kérdés
ez egy olyan óra, amin van két digitális kijelző az egyik datumot mutat a másik meg időt és van rajta mechanikus óramutató, meg egy kis sebességmérő óra. ha esetleg valakinek van ilyen órája, vagy esetleg ért hozzá, letudná nekem írni, hogy ez milyen elven működik?
2023. febr. 10. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fenti linken a fordulatszámmérőt felejtsd el, hülye fordítás, de egyébként tökéletesen leírja, hogyan számolsz vele a másodpercmutató plusz a skálázott lünetta segítségével, a megtett utat ismerve átlagsebességet.
2023. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha. így már világos. én abban hitben voltam, hogy ez pontos sebbességet ad, hogy éppen mennyivel haladok. ezt nem értettem, hogy ha pontos sebességet mutatott volna, akkor miből tudta volna, hogy én mennyit haladtam. de így már nagyjából világos
2023. febr. 10. 14:30
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem tudok törölni hozzászólásokat
2023. febr. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!