Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » JBL Wave 200 TWS vagy Xiaomi...

JBL Wave 200 TWS vagy Xiaomi Redmi Buds 3 samsung telefonhoz?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban teljesítményhez és árhoz képest?

2023. febr. 12. 15:20
 1/2 Alfa1 válasza:

Szia,

A kettö közül a JBL szerintem jobb, hangzásra, és minöségre is. Meg hát "márkásabb", és az audio piacon már letettek azért valamit (már ha ez számít).

Ez teljesen személyes vélemény, de én pár próba után egy Soundcore Life P2 Mini-t vettem, fele annyiért, mint a JBL vagy a Xiaomi. Konkrétan egy Sony LinkBuds 2 után vettem ezt az olcsót, és jobban szeretem. Az, hogy jól passzoljon a füledhez, és hogy megszokd a kezelését szerintem fontosabb, mint a technológia, amit beletesznek. Föleg, hogy ilyen kis drivereknél nem igazán érvényesülnek az "extrák". De ez személyes vélemény.

2023. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha lesz esély rá kipróbálom!
2023. febr. 18. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!