Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy Baxi Main 24 Fi...

Jimzso kérdése:

Adott egy Baxi Main 24 Fi kazán, amelyet egy Computeherm Q7 RF vezérel. Nos, szeretném a termosztátot lecserélni egy másik típusra, gyártmányra. Milyen típust ajánlatok? Mik a tapasztalatok más gyártók készülékeivel?

Figyelt kérdés
Az ok, hogy borzasztóan nehéz és macerás átprogramozni. A leírása is érthetetlen és bonyolult. (Ezt így vettük, nem mi választottuk.) A termosztátot gyakran kell átprogramozni, mert elég változó a jelenlét. (nem minden kedd egyforma - van amikor kell, van amikor nem. egyéb napokok is változó a fűtési igény). Gondoltuk, hogy talán valamilyen wifis applikációs csoda kellene. Bár ezek ára megközelíti egy egyszerűbb laptop árát...

2023. febr. 14. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Computherm E300 pl?

Nekünk ez van, telefonon pár kattintásból átprogramozható akár csak az az 1 nap, és nem is drága.

2023. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van.

Szerintem egyszerű a programozása.

Időnként át kell olvasni a használati útmutatót.

Itt letölthető:

[link]

2023. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell programozgatni.

Kézi módba teszed, beállítod hány fok legyen, annyi lesz.

2023. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Azt is lehet.

2023. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Biztosan van jó Computherm vezérlő modell, de mint ahogyan írtam ez (Q7 RF) biztosan nem az, de legalábbis nem felhasználóbarát. Sajnálom, nem vagyok hajlandó egyazon készülék felhasználási útmutatóját ismételten olvasgatni... Párszor elolvastam - nem igazán írástudó emberek fogalmazták meg. Sokkal jobb olvasgatni valóim is vannak.

Azt reméltem, hogy más gyártó készülékeit is ismeheti valaki, dehát nyilvánvalóan ez a gyártó a szerelők kedvence. Mi meg trabanttal járunk, mert ezt adják nekünk...

2023. febr. 24. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tekerőgombos vezetékest.

Azt könnyű használni...

2023. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!