Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A multikormány átalakítós...

Nyomod1 kérdése:

A multikormány átalakítós jack bemenetet egy arra kitalált bemeneti helyre kell bedugni a rádióban, vagy erre jól szolgál a mikrofon bemenet is?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam egy megoldást, miszerint a 2 es Cliomban lévő multikormányt (bajuszkapcsolót) használni lehet egy univerzális rádióval, csak megfelelő átalakítóval.(Nem mindegyiket). Namost, nekem van egy Renkforce AN-8006 tipusú fejegységem, viszont nem tudom hogy a mikrofon bemeneti dugóval (vagy esetleg valami mással) kompatibilis lenne e a kormánykapcsolóm, mivel ehhez a rádióhoz gyárilag adtak még annó kormánykapcsolót meg mikrofont, csak ötletem sincs hogyan kötötték a kettőt össze, illetve nem találom, és amúgy is kicsit kókány megoldás. Szóval van ez a rendes gyári clio 2 kormányvezérlő, szerintetek megfelelő átalakítóval pontosan ehhez a rádióhoz hozzá tudom kötni?

Ha nem, tudtok valami más megoldást? Lényeg, hogy ki tudjam használni a gyári kormányvezérlő adottságait a gyári rádió vagy új rádió használata nélkül.

2001 facelift utáni Clio 2



2023. febr. 18. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

AVRCP támogatása van, tehát bluetooth kormányvezérlővel képes együttműködni.

Vezetékest nem kezel.

2023. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy autó hifishez beviszed pár ezerért be köti rendesen , ha a rádiód multi kormány kompatibilis .

Nekem egy 2006-os skoda fabiám van és egy első szériás superb múltú kormány van benne egy kenwood fejegységem van . Autó hifis 10 perc alatt be kötötte és tudja vezérelni az összes funkciót amit a gyári rádión tudna , viszont ha már ott jártam a kormány cserénél kapott tempomatos bajuszkapcsolót ami szintén be van kötve és aktiválva van így már tempomatot is tudja az autóm . Nekem meg érte azt az 5 ezret amennyit kért a hifis , hogy rendesen bekösse a multi kormányt

2023. febr. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!