Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a hőmérséklete...

Miért nem lehet a hőmérsékletet állítani a Google Home-hoz kapcsolt klímák esetében?

Figyelt kérdés

Csak be illetve kikapcsolni tudom őket, illetve a ventilátor fordulatszámát állítani. Sem üzemmód sem kívánt hőfokot nem lehet alkalmazáson belül kiválasztani.

A saját alkalmazáskból lehet állítani őket (Gree és Fisher). Jobb lenne egy alkalmazásba összeszedve vezérelni mindent, mintsem minden egyes okoseszköz saját alkalmazását használni.



2023. febr. 26. 14:18
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen, ez nagy gond az okoseszközöknél, engem is zavar. Nekem okoségő van olyan, ami jó lenne, de pl. a saját alkalmazásával színt nem tudsz programozni, időzíteni, csak egyenként állítani aktuálisan. Alexa meg színhőmérsékletet nem tud állítani és fényerőt rajta. Haverom azt mondta ezt úgy szokták, hogy vesznek ezekhez egy wifi hub vagy zóna vezérlőt vagy valami ilyesmi. De akkor az egy plusz eszköz stb.,bonyodalom.
2023. febr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!