Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen karórát/okosórát...

Milyen karórát/okosórát javasoltok nekem? Leírásban részletezem a kérdést.

Figyelt kérdés

Az új melómban nem lehet nálam telefon. Óra is csak elvétve akad, nem látom mindig. A becsekkolást, szünetet viszont percre pontosan kéne megkezdenem, befejeznem. A műszak végi teendőket is időben kell megkezdeni.

Ami fontos lenne számomra: percre pontos legyen (azt hiszem világórának hívják ezt a funkciót), lehessen ébresztőt állítani (nem csak telefonról), lehessen visszaszámlálót indítani (pl. A 30 perces szünet miatt).

Jól jönne még, de nem létszükséglet (csökkenő fontossági sorrendben): google naptár (hogy lássam az aznapra összeírt teendőim), számológép, értesítések pl. hívásról, messegerről stb...

Ilyesmit szeretnék minél olcsóbban, nem izgat ha szaggat, vagy nem is okosóra de a legfőbb elvárásaimnak megfelel. Nem baj ha 2 naponta kell tölteni vagy épp gombelemes. Vízbe sem viszem. Pulzusmérés jól hangzik, de az sem igazán szempont. Tőlem lehet randa is. Emberekkel dolgozom, szóval a rózsaszín gyerekóra miatt lehet rám szólnának, de nagy elvárásaim kinézet terén sincsenek.

Előre is köszönöm a válaszokat. ✌️



2023. márc. 2. 14:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah plax webáruház, meg alap android tudás lenne a legfaszább. Mint egy teló. Elsőre ez eszembe sem jutott. 15-20k-nál van a lelki határ, de nagyon örülnék ha lenne valami kínai hitvány cucc ami tudja mindezt 5k-ért. Aliexpressen még nagyon nem nézelődtem, úgy láttam ott is hasonló árba vannak a cuccok. Azért az os érdekel, meg még nézelődöm rajta.
2023. márc. 2. 14:55
 2/4 A kérdező kommentje:
*Play áruház.
2023. márc. 2. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Ezekkel a dolgokkal az a baj, hogy - bár most azt mondod nem baj, ha szaggat - brutálisan gyenge a teljesítményük. Mint mondtad, percre pontosan kell dolgoznod, ebbe nem fér bele a google naptár 25mp-es megnyitása. Magadnak teszel szívességet, ha beruházol akár egy apple watch-ra, sok stressztől fog megkímélni. De legyen egy egy samsung óra, tökmndegy, de magasabb összegért magasabb minőség jár, aztán tudod, a stressz és idegeskedés rövidíti az életet.
2023. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, de ennyi befektetést nem ér ez a meló. Nem leszek örökké itt. Alapból a naptár nélkül még meglennék. Ful jó lenne nekem pl. Egy MI Band is. Csak az óráról indítható ébresztő, időzítő és persze a pontosság a fontos. Nem értem ezek a primitív funkciók miért nem nincsenek minden okos kütyüben. + Egy számológép sem lenne egy nagy tudomány (bár utóbbi nem létfontosságú).

Volt MI Bandam vagy 8 éve, legalább pontos volt. Már tönkrement. Ugyanazon az áron egy karóra ezt nem tudja. Karóráknál úgy árazzák a "világóra"-t mintha valami űrtechnológia lenne. 🤔 Bár az is, csak az okos kütyüknek valahogy nem dobja meg így az árát.

2023. márc. 2. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!