Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ikertelefon, közvetlenül...

Ikertelefon, közvetlenül routerbe dugós kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy melyik konkrétan az az itthoni "ikertelefon" amit közvetlen a routerbe kell dugni VISZONT le lehet el lehet teljesen halkítani ?

A gyerek szobájában van a router, ő nem fogja használni a telefont viszont én igen, a másik "felét" igen a ház másik végében. Azért fontos, mert ha akkor hívnak ha a gyerek alszik ne keltse fel.


Remélem érthetően fogalmaztam... az nem gond ha magát a telefont nem a szobájában tartjuk, csak maga az a dokkoló vagy mi ne csörögjön!


Köszönöm!

Konkrét típusra lennék kíváncsi.



2023. márc. 3. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Panasonic KX-TG212PDB


Mindkét kézibeszlőt lehet halkítani.

Én kitenném a routert és/vagy a dokkolót a gyerekszobából.

2023. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

A routert technikai okok miatt sajnos nem lehet, illetve komoly fúrás-faragással járna! Ugyanígy a routerből kivezetni egy kábelt máshova ahol a dokkoló lenne sem kivitelezhető, mert a kábelt is el kellene vezetni.


A kézibeszélő némítása oké, de a dokkoló sem ad ki hangot?

2023. márc. 3. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kézibeszélő ad hangot és nullára levehető a hangerő. (Most próbáltam ki.)
2023. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na nehogymár egy lapos telefonkábelt nem lehet elvezetni sehol... Ahol az optika, vagy koax bemegy a "routerhez" ott sem lehet visszafelé kihúzni?
2023. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

A falból jön le az optikai kábel meg még egy kábel. Azt mondta az ember hogy annyira kicsi az átmérője a lyuknak hogy nem fér be más. De ha be is férne, a padlásról jön, oda kellene visszavezetni, áthúzni fent és máshol meg le... ahol szintén lyukat kéne fúrni.

Ezért praktikusabb azért az ilyen megoldás.


Köszönöm a telefon típusát!

2023. márc. 3. 16:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!