Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy "szolgáltató független"-ne...

Egy "szolgáltató független"-nek mondott CI+ modul tudná-e kezelni a Direct One smart-kártyámat?

Figyelt kérdés
Ki szeretném hagyni a szolgáltató beltérijét, mivel az új tv-m alkalmas a műholdas jel és a CI+ modul fogadására.
2023. márc. 5. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kártya szokott összepárosítva lenni a beltérivel,ebben az esetben nem fog működni mert nem a ci-modulon múlik.ha viszont nincs összepárosítva akkor működni fog.
2023. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemrégiben futottam egy kört, hogy visszaadnám a beltérit, kérek CI+ modult. Tehát picit más a felállás, de az eredmény ugyanaz lenne. Az előfizetési díj is azonos. És döbbenetes dolog történt: az Call Centeres lealkudta a felére az előfizetési díjat, ha marad minden így. Persze, hogy maradt.

Ha ragaszkodtam volna hozzá, persze megtehető, csak fel kell mondani a meglévőt, újra szerződni. Olyan nincs, hogy cserélünk cuccot.

Persze, lehet csak ezzel is el akart riasztani a cserétől.

A legrégebbi set top boxok nincsenek csap párosítva.

Egy korábbi ötletük az volt, hogy cseréltessem ki egy viszoneladójuknál a nálam lévőt ilyen régire, és akkor abba bele tudom a kártyát a CI+-ba.

2023. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es: És ezt a kört a Direct One-nál zavartad le? Gratula! Nem rossz, lehet, én is megpróbálom. Végülis annyira nem rossz az a beltéri, néha megkeveredik, nem úgy működik mint kellene, de egy 1 perces áramtalanítás szokott neki használni.
2023. márc. 5. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, velük. Gondolom, van ennyi mozgásterük. Hogy nekik miert jobb a stb, mint a ci+, azt nem tudom.

Azert is rááltam a dologra, mert 99%-ban applikáción nézem a tévét. A digitális net minőségben sem marad el a műholdastól.

2023. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!