Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol digitalizálnak olcsón...

Hol digitalizálnak olcsón Budapesten?

Figyelt kérdés
Megvettem egy könyvet amit digitális formában nem lehet kapni de nekem úgy van rá szükségem. Budapesten hol van olyan digitalizáló "iroda" ahol olcsón be tudják szkennelni. Mivel a gerince nem erősen ragasztott így megolvasztva szét lehetne szedni az oldalakat. Kb 240 oldalról lenne szó, színesben, jó minőségben. Ha lehet 400 dpi-vel. Több tíz akár száz ezer forintért ezért tölthető szkennelőt nem szeretnék venni.

#könyv digitalizáció
2023. márc. 8. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Magát a könyvet be kell szkennelni. Hogy ezzel milyen szerző jogokat sértesz, azt most hagyjuk. Azt nem tudom elképzelni, hogy abból a könyvből hogyan lesz ezek után bármi használható. Az persze evidens, hogy lapokra szedve gyorsmásolóban hamar megvan, csak hát a lapok nem úgy lesznek egymás mellett... de mindegy, tegyük fel, hogy sikerül. Saccra a könyv árának többszöröse lesz. Copyguruban is 30 Ft/oldal.


Viszont ez még mindig nem egy ekönyv, mert Te digitalizálnád, a szövegfelismerő szoftverek meg rendszerint fizetősek.

2023. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szkenneld be a telefonoddal.
2023. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!