Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan üzemeljem be rég nem...

Hogyan üzemeljem be rég nem használt e-cigit újra?

Figyelt kérdés

Eleaf ikuu i200 eszköz 2019 óta nem volt használva és akkor sem én szívtam . Mik a teendők? Tisztítás, újratöltés hogyan folyik?

Teljesen kezdő vagyok a témában.

Köszi a válaszokat előre is.



2023. márc. 9. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Add le a legközelebbi hulladékudvarba és egyél inkább csokit.
2023. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1, ha a modban az akku csutkára lemerült állapotban állt éveket, elképzelhető, hogy cserés lesz


2, ha a tank nem full tisztán lett elrakva, akkor valszeg annyira belerohadt a lötyi, hogy én azzal már nem próbálkoznék.


Egyébként sajnos írásban nagyon nehéz válaszolni az általad leírt kérdésekre, de youtube-on rengeteg videó van ezekről.. Illetve ha budapesti vagy, a Vape42-t tudom ajánlani. Azon kívül, hogy mindent (is) árulnak, az összes felmerülő kérdésedre alapos választ kapsz tőlük.

2023. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van külön dohányzás kategória, oda nyomjátok ezeket a kérdéseket.

Sajnos a mod sem szokta átrakni, pedig illene.

2023. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!