Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik az egyik...

Miért nem működik az egyik fele a vezeték nélküli fülhallgatómnak? Van, hogy az egyik fele nem szól, bármit csinálok vele. Aztán egy idő után megint jó. Mindig ugyanaz nem szól. Nem sok esély van rá, hogy megsérült, két hete vettem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sony WF-C500B TWS

2023. márc. 10. 21:38
 1/5 Mr. V. ***** válasza:
100%

A konkrét típust nem ismerem, de egy ismerősöm keresett már meg hasonló problémával.

A füles leírása tartalmazza azt, hogy hogyan használhatod egy fülesként (headset) és hogyan használhatod sztereóban.

A 2 füles egymással is kommunikál, így az enyém pl. a töltő felnyitása után egymással csatlakozik össze és úgy a készülékre. Az ismerősömé, akinél a probléma volt, ott 2 külön neve volt az eszköznek (L és R), de összecsatlakozva megint más, hiszen a készülék egyetlen füleshez csatlakozott, amit sztereónak látott és nem 2 monóhoz.


Tehát olvasd el a leírását, biztosan kitérnek ennek a beállítására. Az ismerősénél ha jól emlékszem, egyszerre kellett bekapcsolni, ő meg külön kapcsolgatta, nyomogatta és végül headset módba rakta 1 fülessel.

2023. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az enyémet nem lehet külön bekapcsolni, és nincsenek külön módok
2023. márc. 11. 16:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs az útmutatóban sem semmi használható, már nagyon megbántam, hogy megvettem, pénzkidobás az egész!
2023. márc. 11. 16:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a segítséget!
2023. márc. 11. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!