Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik budapesti EMAG üzletben...

Melyik budapesti EMAG üzletben adják vissza átutalással a pénzt elállás esetén? (Üzletfüggő ezért kell tapasztalat.)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


Az ügyfélszolgálat a telefonban azt mondta, hogy üzletfüggő, hogy készpénzben adják vissza vagy átutalással.

Nem az enyém a telefon amit elállás miatt én vinnék vissza, csak szívességből viszem vissza. Egy barátom vette és megadta a számlaszámát, hogy oda kérjem vissza.


Ahhoz nagy összeg, hogy jobban szeretném ha rögtön oda menne a pénz, nem hozzám készpénzben.


Tapasztalatból tudja valaki, hogy Budapesten melyik EMAG üzletben lehet így?


(Üzletben lett az online rendelés fizetve, nem neten kártyával.)


Köszönöm!



2023. márc. 30. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha beszéltél az ügyfélszolgálattal akkor mi a manóért nem kérdezted meg?
2023. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Általában a fizetési móddal megegyezően rendezik a visszafizetést. Azaz ha kártyás fizetés volt, akkor kártyára adják vissza.
2023. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónappal ezelőtti tapasztalat: csomagküldéssel vett termék - ÁSZF-jük alapján nem visszaváltható - kitöltöttem a honlapon lévő adatlapot, a terméket gondosan visszacsomagoltam, és csomagautomatan keresztül küldtem vissza. Csomagautomatan becsuk, elindul hazafelé (kb. 5 perc), nagyjából az út felénél jött az sms, hogy elindították a visszafizetést (a csomag még az automataban)....
2023. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Tök jó hogy ilyenek mint a 3-as visszaküldi a fülzsíros headsetet, vagy a fogkefés, borozvát és utána meg majd lehet nekem küldik ki... grat!
2023. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De miért nem a kérdésre válaszoltok?


1) Az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy üzletfüggő, ahogy írtam is a kérdésben és nem tudja megmondani, hogy melyikben mi az eljárás.

2) Általában igen, de az EMAG személyes átvétel esetén nem így csinálja.

3) Csomagküldés esetén nyilván máshogy van, én írtam, hogy hogyan vettem át és vinném vissza.

4) Bontatlan a telefon, nem volt használva. Senkinek nem okozok és a barátom sem semmiféle kárt.

2023. márc. 30. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Nyilván nem fogkefe, borotva, vagy fulzsiros headset volt. Amúgy az e-mag a bontatlan terméket elkülönítve árulja, akciósan a bontottol, szóval ha nem vagy spur, akkor kizárólag bontatlan terméket szabad kapnod. Ha még nem original csomagolást kaptál, de nem reklamalsz akkor megint csak Te vagy balf@sz....
2023. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A személyesen vásárolt terméket is visszaküldheted csomagban..

2023. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Te nem is viheted vissza, nem te vetted!

Miért nem kérdezted meg az ügyfelestől ha már vonalban voltál?

2023. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

4# ezért nem kell rendelni semmit, ki tudja a mobilt hova dugta rezgőn az előző muksó,

új terméket boltból originál csomagolással...

2023. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!