Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet konferencia beszélgetést...

Lehet konferencia beszélgetést folytatni?

Figyelt kérdés
A filmekben van olyan, hogy beszélnek 4-en is, más-más telefonról és hallják egymást és tudnak beszélgetni egymással. Ilyen van a valóságban is vagy csak a filmekben? :)
2008. dec. 28. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne, tessék:

[link]

[link]

[link]

2008. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

huh, köszönöm!!! Vodafone-os vagyok, és azt írja, hogy :

A Konferencia-beszélgetés havidíjas szolgáltatás. Az előfizetés feltételeiről a Vodafone Ügyfélszolgálata ad további információt a 1270-es telefonszámon.

Vagyis elő kell rá fizetnem? :O

2008. dec. 28. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz, méghozzá nem is az olcsó kategóriás szolgáltatások közé tartozik. Amúgy bizonyos előfizetések esetén (javarészt az üzleti díjcsomagokban) működik.

Emellett pl. vezetékes telefonon is ingyen, vagy potom pénzért biztosítják, sőt kezelői közreműködéssel egész komoly, akár tíz résztvevős konferenciát is létre lehet hozni, akár szinkrontolmácsolással (persze mindennek ára van.)


A konferenciabeszélgetés nem "újdonság", és az igény is elég nagy rá. Már az analóg korszakban működött, igaz ott "előre meg kellett rendelni" :)

2008. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hű, értem :S Háhh, azt hittem ez ingyenes... álmodjak csak... :S na mindegy... legalább ezt is tudom:D Köszönöm szépen! :)
2008. dec. 28. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg ne sértődj a mai világban mi ingyenes?
2009. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hm.. igazad van! :S Na mindegy :S pedig nem lenne rossz... :))
2009. jún. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!