Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Társasházi kaputelefon kiköthe...

Társasházi kaputelefon kiköthető? Annyira idegesítő napi szinten felcsenget szórólapos régiségkereskedő stb.Próbáltam mellé tenni ugyan úgy csörög.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelj/szereltess bele egy megszakító kapcsolót!

Én is megtettem már egyszer és nem bántam meg, míg ott laktam!

Amikor leegyeztetve vársz valakit, bekapcsolod, amikor nem vársz senkit, akkor meg "lehúzod a rolót" - és hadd morzézzon rajta, aki csak akar!

2023. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hazudsz, mert a ezek a belvárosban szórólapoztatnak, nem csengetgetnek
2023. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A miénk konnektorba dugható, ha úgy van csak kihúzom. Olyankor a gombunkhoz tartozó névtábla világítása is kialszik, de csak az az egy.
2023. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hazudok?🫣 Nem vagy te normális! 😁

Chip és kód nélkül nem tud bejönni és mindenhová becsengetnek,csak valaki engedje be őket a lépcsőházba és a postaládát tele nyomja mindennel.Aztán mennek az emeletekre.Gyere nézd meg!😁

2023. ápr. 11. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele kérdező! Van itt egy rögeszmés, akinek az a rögeszméje, hogy mindenki hazudik, aki tud írni-olvasni! Most én éppen azt hazudtam róla, hogy ő ilyen szerencsétlen lelki sérült! :D
2023. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
👆💪😁
2023. ápr. 11. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, ha van kis elektrinikai érzéked, akkor egx kis kapcsolóval ki tudod iktatni
2023. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

2: Miután a kérdés teljesen életszerűnek látszik, most már el kellene fogadni, hogy neked a fejedben lehet valami baj.

Nem te vagy az, aki bevallottan gyógyszeres kezelés alatt állsz és már velem is sokszor szemétkedtél?

Sajnálatos, hogy ilyen kártékony és rosszindulatú emberek okoznak rendszeresen bosszúságot másoknak.

2023. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!