Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik, milyen az a kütyű ami...

Melyik, milyen az a kütyű ami alvast figyel, hányszor volt,kelt fel éjszaka, hogy aludt az ember,és lépésszámláló és pulzusmérő?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván egy okosóra, ha nem akarod kézben tartani egész nap... nem mindegyik jó, olvasd el a funkciókat vásárlás előtt. A pulzusmérés nem tudom mennyire megbízható mellpánt nélkül.
2023. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aktivitásmérő, vagy okosóra.
2023. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Az én Honor Band 5-öm mindezt tudja. Viszont a mobilra való szoftvere nincs fent Google Play-en, a gyártó oldaláról tölthető le apk-ban.
2023. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Okosórák tudják. Pl Galaxy Watch5
2023. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, az okosórák tudják az alvásfigyelést. De amúgy meg totál semmi értelme szerintem. Első 1-2 hétben még amolyan érdekesség képpen nézegeti az ember, de ha valaki szarul alszik, vagy nem is tud eleget, az ellen úgyse tud tenni, én meg 3 műszakban is dolgozom, az meg aztán meg is kutyul mindent.
2023. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!