Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan és hol tudom megnézni...

Hogyan és hol tudom megnézni milyen töltőt rendeljek a laptopomhoz?

Figyelt kérdés

Lenovo laptop, érintkezéshibás a töltő, ezért kell új. Csak van húszmilliárd féle, amiből rendelhetek, még ha a típus megvan, az ilyen teljesítményes dolgokat hogy watt meg hasonlók végképp nem tudom, hogy melyik kell.


Segítsetek, hol lehet ezt megnézni látni, én ehhez hülye vagyok. (És ne bántsatok ha ez alap 🙏)

A töltőre nincs ráírva, azt néztem...


2023. ápr. 25. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a laptop tipusa segít


az aljára van írva.


De amugy ha gyári új töltöje van/volt arra is rá van írva minden ami kell hogy újat vegyél



De ha estleg ez sem segít beviszed a gépet egy boltba ahol töltöket árulnak, és ők megnézik helyetted milyen kella gépedhez és adnak is egyből egy újat:)

2023. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A típusa alapján kiderül.

De ha lefotózod a töltőt úgy, hogy a caatlakozó is látszik közelről, majd Imgur-ra feltöltöd és linkeled, biztosan tudunk segíteni.

Mindig jobb amúgy a gyári töltő, mint az utángyártott.

2023. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

itt


[link]

2023. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!