Milyen GPS-t vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami elemes (vagy ceruza aksis), ha gyalog/bringával megyek, és beírok koordinátákat akkor odavezet. Meg arra is lehessen használni, hogy ha kocsival megyek akkor város/utcanevet adok meg akkor megmondja az utat... Nem értek a gpsekhez. Milyet ajánlotok elfogadható árban?
2008. dec. 29. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azokat amiket leírtál szinte minden GPS tudja. Nem írtad milyen árkategóríában érdekel a dolog.

De itt találsz bőven mindenfélét: [link]

És a Garmin oldalán is szétnézhetsz (www.garmin.hu).

2008. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmit láttam már egy haveromnál, de beépített aksis, hamar lemerült, fél nap alatt, nekem használt is jó lenne teszvesz/vaterán... kb max 15000 ftra gondoltam, de olcsóbban jobb lenne. Ezen az oldalon csak drágábbakat láttam.

2008. dec. 29. 18:57
 3/8 anonim válasza:

Nekem TomTom One Traffic gps-em van szerintem nagyon jó

Európa legújabb és legteljesebb térképeivel rendelkezik.


Lefedettség:

Andorra, Ausztria, Belgium, Horvátország, Cseh Köztársaság, Dánia, Észtország, Finnország, Franciaország, Németország, Gibraltár, Magyarország, Olaszország, Lettország, Liechtenstein, Litvánia, Luxemburg, Monaco, Norvégia, Lengyelország, Portugália, Ír Köztársaság, San Marino, Szlovákia, Szlovénia, Spanyolország, Svédország, Svájc, Hollandia, Egyesült Királyság és Vatikán.


A csatlakozó utakat is tartalmazza a következő országokban: Albánia, Fehéroroszország, Bosznia-Hercegovina, Bulgária, Macedónia, Moldávia, Montenegró, Románia, Szerbia, Ukrajna és az Orosz Föderáció.


Forgalmi jelvevő van hozzá.

Frissítés egyszerű.

[link]



Ár: 49 eFt

2008. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az drága :S
2009. jan. 1. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem MIO-m van! Ne vegyél, mert szemetek. 2007.10 hó óta nem volt szoftverfrissítés.
2009. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha max. 15ezerért szeretnél, akkor inkább keress térképet, ugyanis az elfogadható 50e-nél, a jó az 100e-nél kezdődik
2009. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kevés a pénzed, akkor keress használtan. 15000-ért lehet kifogni jó gps-t. Amugy ezek ára 20000 körül kezdődnek.


Üdv.

2009. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél olcsó kinait. Tölts le a netről hozzá térképet.
2010. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!