Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mean Well minőségileg milyen...

Mean Well minőségileg milyen gyártó?

Figyelt kérdés

A Mean Well milyen minőséget képvisel?

Termékek mennyire tartósak?



2023. máj. 4. 18:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem a toroid trafó a lényeg, hanem a szűrés. A feszültség hullámosságát egy mérezetett RLC taggal kell minimalizálni, ezen kívül szükség van közepes és nagy frekvenciás szűrőkondenzátorokra is. Pl. kerámia és polipropilén kondik.

Ezen kívül fontos még az alkatrészek elrendezése is a NYÁK-on, mert a vezető sávok is létrehoznak parazita induktivitást.

Bocs, de a GYAK. nem az a felület, ahol erre részletes választ lehet adni.

Megmondom őszintén, nekem 35 évnyi elektrotechnikai tapasztalatom van, de nem tudnék szépen szóló erősítőt építeni. Megvettem a boltból, mert az audió technika egy külön tudomány.

2023. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a szakértői választ.

Azt még megkérdezhetem hogy rádióhoz (AM/FM hallgatására) tudsz ajánlani olyan adaptert amivel biztosan nem fog búgni a rádió?

Nem egy kapcsolóüzeművel jártam már úgy hogy búgott.

Én meg nem tudom milyen kapcsolóüzeműbe tesznek ilyen szűrőket vagy olyan a működési elve hogy a zúgás "ki van zárva"

2023. máj. 6. 06:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!