Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vodafoneosok! Nektek sincs...

Vodafoneosok! Nektek sincs térerőtök?

Figyelt kérdés

Azt írja nekem, hogy nincs hálózat, rögtön azután hogy feltöltöttem 3000ft-tal.

Én nyomhattam félre valamit, vagy a Vodafonennál rossz valami átmenetileg?



2023. máj. 7. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár én havi díjas / számlás előfizetéses vagyok a Vodafoneál. De nálam van térerőm. Hozzá teszem én Kőbánya Óhegy részén lakom, és itt jelen pillanatban is van térerőm. Nem tudom te merre laksz? De az biztos hogy nincs semmi köze egymáshoz hogy feltöltötted az egyenleged, és most nincs térerő. Próbáld meg, ki kapcsolni a telefonodat, majd kapcsold vissza a telefonodat. Mert egy időnkénti telefon újra inditás rá fér minden telefonra.
2023. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, de csak 3G-s a telefon. Budapest IX kerület. Azaz térerőt jelez, maximális, megjelenik az E betű, de utána nem csinál semmit még lassan se, csak teker aztán 2 perc múlva azt írja hogy nincs kapcsolat.
2023. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es válasz író voltam! - Kedves 2-es válasz író! Én általában WI-FI-n vagyok egésznap. De most át váltottam a Vodafone netjére! És 5G-t írt ki a Vodafone. És simán tudtam telefonálni is, és internetezni is. Szóval működik a Vodafone hálózat. Legalább is a lakhelyemen.
2023. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam 4g-s telefonon vált mindig E-re, ami nemtom mit jelent de használhatatlan az egész. (Győr, feltoltokartyaval)
2023. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3G-s telefonok le lettek tiltva. Ezért csak az E érhető el, vagy az sem.
2023. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös válasz Író! Nem lettek le letiltva a 3G-s telefonok. Csak egyszerűen a 3G szolgálatás meg lett szüntetve. Igy már nem létezik 3G szolgáltatás. Azok a készülékek amelyek csak 3G-ig voltak képesek müködni, azok most 2G-n vagy E-n vagy edgen fognak működni. Azért kell készüléket cseréni. Jővőre 2024-ben pedig a 2G is, és az E, És Edge is le lesz kapcsolva, Igy csak a 4G, LTE, és 5G fog maradni. Szóval ideje be frissíteni, azaz venni egy 4G vagy 5G képes telefont. És akkor a probléma megoldva.
2023. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma nem tudom, miért de olyan lassú lett a telefonom, pedig előfizetéses, majdnem új. Aztán bementem Pestre és hasított, de csak 4G-t írt ki. Az 5 G-t állítólag bekapcsolta a Telekom.
2023. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es. A Telekomnak csak Budapest belvárosában 1, 5, 6, 7 kerületeiben van 5G lefedtség. A többi Budapesti kerületben nincs is 5G lefedetsége a Telekomnak. Ez tuti biztos.
2023. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!