Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha most veszem egy Philips...

Ha most veszem egy Philips onebladet pár év múlva is fogok hozzá pengét kapni?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta hogy vegyek egyet, de csak akkor szeretnék ha évek múlva is kapható lesz hozzá penge.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 8. 22:29
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Én nem bíznám a véletlenre és már most vennék pár tartalékpengét. Annak idején azzal a feltétellel vettem meg csak a Philips hajnyíró és borotva gépemet ha legalább 2db tartalékpengéket is adnak hozzá. Most 4-éves és még az eredeti penge van benne, ez ilyen önélezős izé, őszintén megvallom nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig kitart. A régebbi villanyborotvámhoz (20-éves) kapható ugyan ma is kompatibilis penge de többe kerül mint egy hasonló kaliberű új borotva.:D Ezért gondolom úgy, hogy érdemes tartalékot is venni mindjárt a géppel együtt.
2023. máj. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 3 éve vettem onebladet, es simán lehet hozzá pengét kapni most is. Én heti 1 vagy 2 alkalommal használom csak (pont ezért vettem ilyet, mert ez viszi az egyhetes szőrt is), így kibírt 3 évet a gyári penge.

De én is azt javaslom, hogy vegyél hozzá még pluszba pengét, viszont azt egy zárt sötét dobozban tárold, hogy be öregedjen el a műanyag, mire sorra kerül :)

Amúgy azzal számolj, hogy ez baromi jó szakállnyíró, de nem vág olyan babaposi-simára, mint egy klasszik szitás rezgőpengés villanyborotva.

2023. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ha ennyire előrelátó akarsz lenni,akkor szerintem végy inkább hagyományos biztonsági borotvát.Ahhoz egy darab One blade penge árából lehet venni vagy 10 évre elegendő mennyiségű tartalékpengét.És az akkor is működik ha nincs áram.Márpedig könnyen megeshet,hogy a jövőben akadozni fog majd az energiaellátás..
2023. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!