Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A LED szalag miatt mehetett...

A LED szalag miatt mehetett el az áram?

Figyelt kérdés

Nemrég rendeltem sheinről egy led szalagot,tegnap felraktam és jól működött.

Még ma is jól működött viszont,10 perce fel akartam kapcsolni az asztali lámpámat,úgy hogy a LED is be volt dugva és elment az áram.

Egyébként a led egy töltő adapterébe

van bedugva és úgy működik.

A led szalag miatt ment el az áram?



2023. máj. 27. 01:01
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Ha a lámpa felkapcsolásánál ment el az áram, akkor azzal volt a gond, vagy azon a hálózaton összességében hirtelen nagyon megnőtt az áramfelvétel.
2023. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Komoly? Nincs annyi eszed, hogy kihúzd a szalagot meg a lámpát, visszakapcsold a villanyóránál a kismegszakítót és megnézd mi a hibás?

ELTE bő'csészkar....

2023. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
80%
Asztali lámpa többféle lehet, izzós, trafós, LED-es stb., meg az sem mindegy, hogy most kiégett, vagy mi van, arról sem írtál semmit.
2023. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Sheinről.. több kérdésem nincs
2023. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

" #áramszünet"

Áramszünet volt?

2023. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Latom sheinen is ezek az olcsok vannak, regen en megvettem minden fele kinai ledszalagot, majdnem leegett a haz plusz nem mukodtek 3 honapnal tovabb... 2 eve vettem egyet a Govee-tol, azota semmi baja, a szint telefonnal lehet allitani, szerintem meger plusz 10 ezer forintot, es akkor semmi baj nem lesz vele.
2023. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Sheinről? Miért veszi valaki még mindig ezeket az olcsó sz#rokat? A szomszédban ezért gyulladt ki a ház...
2023. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!