Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem akarok drága töltőt...

Nem akarok drága töltőt venni, szinte egy olcsóbb gép ára! mivel lehetne helyettesíteni ezt a töltőt?

Figyelt kérdés

Extol Prémium akkutöltő a 8891110B Li-ion akkuhoz

[link]



2023. máj. 28. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:

9000 forint nem drága egy ilyen töltőért.

9000-ért milyen olcsóbb gépet veszel ami nem csak dísznek jó?

2023. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz venni, akkor mindek kell helyettesíteni? Azt is venni kell, de azt írod hogy nem akarod. Ez egy paradoxon.
2023. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Máshol 10-12 ezer! Vedd meg 9-ért!

Ennél milyen olcsóbb töltőt szeretnél még? Ha megnézem mi van ebben és összeépítem neked, akkor sem lenne olcsóbb. Nem is értem 9000 forint miért sok manapság... Főleg egy olyan termékért amiket évekig tudsz használni. Ha ennyi pénzed nincs rá, akkor nem kell neked akkus rendszer, maradj a vezetékes szerszámoknál.

2023. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
9k-ért telefon töltőt adnak, nem szerszámgépekhez valót
2023. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem nagy kaland egy Li-ion akku töltése labortáppal vagy CC/CV modullal.

Csak itt azt is tisztázni kellene, hogy az akkuba épített védelmi elektronika milyen megoldású.

Van olyan BMS, ami egyben tartalmazza a figyelő és áramkört megszakító (MOSFET) alkatrészeket.

De mivel a nagy áram miatt ez problémákat is vet fel, van olyan is, hogy belül nincs lekapcsolási lehetőség, hanem az akku 3. csatlakozási pontját (ami más esetben a termisztor) használják kommunikációs célra.

Legjobb, amikor az akkuban is van egy kis processzor és a töltőben is, ezen az egy szál vezetéken kommunikálnak egymással. Vagy a szerszámgéppel is.

Ezeket a dolgokat bevizsgálod, utána alkalmazod a megfelelő eljárást, nem nagy ügy.

2023. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
A gyorstöltés ugyan gyorsabban feltölti, de gyorsabban is fog lemerülni.. :P
2023. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2/6

Extol töltöm volt össz vissza a prémium minőség bírta kb, 48H-ig? nem több! leégett! ezé nem akarom azt megvenni hanem olcsóbbal helyettesíteni ha ennyi és kifingik.. a csavarozó meg ott áll, töltő kell, olcsó.

Tess: [link] Nekem egyszer hasonló volt kibírta a sablondeszkázást, kb akkoriba 4 ez lehetett.

2023. máj. 28. 19:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Na jó nem 48 valószínű több volt de csak egy picit! alig tettem rá a töltőre! ezt az "alig időt" vettem itt gyorsba 48-nak, de szval ha már prémium..
2023. máj. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!