Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Haylou RS4 okosórán hogy...

A Haylou RS4 okosórán hogy lehet beállítani a zenelejátszó vezérlését?

Figyelt kérdés

Előszőr véletlen indítottam el,és az órára annyi volt kiírva,hogy connected ( a zene címe nem volt ott) meg tudtam állítani a zenét,meg tudtam tekerni.Este próbálgattam a beállításait,és reggel már kiírta a zeneszám címét is.Viszont,csak egy ideig lehet megállítani,vagy tekerni a zenét,mert pl ha 1 percig nem nyúlok hozzá, akkor utána mintha nem érzékelné,csak akkor ,ha felkapcsolom a telefon kijelzőjét. És feloldom a zárolt képernyőt. Akkor meg is áll a zene ,és lehet léptetni. Utána leoltom a képernyőt és kb 1 percig lehet vezérelni,utána nem reagáll,csakha ismét feloldom a telefont.


Valami nincs jól beállítva?


Illetve olvastam,hogy csak USB töltőről szabad tölteni, rendes hálózatiról pedig nem. Ez mennyire igaz? Ha veszek töltőfejet,és úgy töltöm, akkor meghibásodik?


2023. máj. 31. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!