Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Halli, van egy elektromos...

Halli, van egy elektromos bicikli ( Greenevs ), újak az akkumulátorok, rendbe van minden kábel, kap áramot minden, és töltő csatlakoztatásával működik minden, viszont ahogy le veszem töltőről azonnal meg szűnik mindenhol az áram, ezt mi okozhatja ?

Figyelt kérdés

A nagyobb működtető doboza cseréjével is ugyan ezt csinálja, és az lenne a kérdés h a kisebb dobozka az micsoda ?

Ugye ez 48 V.

Áramot pedig kap töltőnélkül, az már ki lett mérve.



2023. jún. 1. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd szervizbe.
2023. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

rossz az akku.

Milyen akkupakk van benne? Ki tette bele? Gyári, vagy valami maszek gyártmány? Az akkupakk kivezetésein van feszültség?

Ha feltöltöd teljesen az akkut akkor is ezt csinálja?

2023. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a késő válaszért, nem szeretném szervizbe vinni, előtte mindent meg próbálok, ismerős tette bele nem gyári, igen van áram, és nem csak ott, hanem mint a gyújtás, és gyújtás tovább is adja, van a kis és a nagyobb dobozba is.
2023. jún. 1. 11:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Szét szedtem mind a két dobozt és se szál szakadás, se oxidálás, se semmilyen látható probléma nincs.
2023. jún. 1. 11:56
 5/7 Szirty ***** válasza:

"...ahogy le veszem töltőről azonnal meg szűnik mindenhol az áram"


"igen van áram, és nem csak ott, hanem mint a gyújtás, és gyújtás tovább is adja, van a kis és a nagyobb dobozba is."

2023. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen mind a kettőt helyesen írtam, mivel a akkumulátorok rosszak, és annyit nem lehet tölteni rajta h meg tudja hajtani, vagy bármi tudjon rajta működni, viszont van attól áram.
2023. jún. 1. 15:52
 7/7 Szirty ***** válasza:

"Igen mind a kettőt helyesen írtam, mivel a akkumulátorok rosszak"


"újak az akkumulátorok"


Sajnos nekem úgy tűnik, hogy nem lehet mindkettő helyes, mert ellentétes dolgokat írtál.

2023. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!